بهبود جایگاه بیمه پاسارگاد در بین صد شرکت برتر ایرانی

وب سایت بیمه زندگی، عمر و تامین آتیه پاسارگاد – افتخاری دیگر برای تمامی نمایندگان،مدیران و کارمندان شرکت بزرگ بیمه پاسارگاد

در تازه ترین رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی کشور که به معرفی شرکت های برتر ایران در سال ۱۳۹۶ اختصاص دارد، بیمه پاسارگاد در دوازدهمین سال فعالیت خود با جهشی توانست جایگاه خود را در بین شرکت های برتر کشور ۲۰ پله بهبود بخشد.
بر اساس گزارش های دریافتی، سازمان مدیریت صنعتی برای بیست و یکمین سال متوالی ، فهرست شرکت های برتر کشور را براساس سال مالی ۱۳۹۶ با حضور مقامات، مدیران شرکت‌های برتر و صاحب نظران اقتصادی و صنعتی روز دوشنبه هشتم بهمن ۱۳۹۷ اعلام کرد.
بر این اساس، شرکت بیمه پاسارگاد با ۲۰ پله ارتقاء، در بیست و یکمین سال تدوین فهرست شرکت های برتر که توسط سازمان مدیریت صنعتی برای عملکرد سال ۱۳۹۶ شرکت های بزرگ ایران صورت گرفت ، رتبه ۶۱ را کسب نمود. این شرکت از نظر میزان فروش/ درآمد با فروش ۱۹۹۳۱٫۸ میلیارد ریالی، رتبه خود را از ۸۱ به ۶۱ ارتقاء داد.

گفتنی است، بیمه پاسارگاد طی سال های فعالیت خود با بهره مندی از شبکه گسترده فروش ، کارشناسان متخصص وکارآزموده صنعت بیمه در سراسر کشور در بیش از ۱۵ مدیریت منطقه، ۸۲ شعبه ، ۲۶۰۰ نمایندگی فعال و ۲۰ هزار نماینده فروش بیمه عمر و تأمین آتیه ، توانسته است به این مهم دست یابد.

موفقیت به دست آمده و روند روبه رشد شرکت بیمه پاسارگاد را به تمامی نمایندگان و مدیران شرکت تبریک گفته و امیدواریم نمایندگان عزیز قدر این فرصت بی نظیر و جایگاه بسیار عالی را در صنعت بیمه دانسته، و با تلاش شبانه روزی، روز های رویایی و پر از ثروت را در شرکت بیمه پاسارگاد برای خود رقم بزند.

 

جهت خرید و دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه به بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد می توانید با شماه تلفن 09127038365 حسین پرواز نماینده بیمه پاسارگاد تماس خاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *